Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
CZ EN RU

Značka Sportalm výhradní dovozce ski kolekce pro Prahu FASHION GALLERY GROUP s.r.o.

Společnost Sportalm se stala jedním z nejrespektovanějších výrobců oblečení v Rakousku. A to nejen díky prestižnímu ocenění National Coat of Arms, které spočívá ve vybavení armády po stránce módy.

Sportovní elegance - tato dvě slova nejlépe vystihují značku Sportalm. Značka Sportalm dokazuje, že sportovní oblečení už dávno nemusí být jen stroze technické. Umožňuje zákaznicím zachovat si moderní a elegantní styl i na horách. Z každé kolekce na Vás dýchne atmosféra Kitzbuhelu. Stejně tak jako toto středisko v Rakousku jsou kolekce velice rozmanité. Úspěch modelů Sportalm stojí na kombinaci nejnovějších funkčních materiálů s precizními střihy a luxusními detaily, jako jsou kožešiny a výšivky.

Použité materiály jsou zpracovány těmi nejmodernějšími technologiemi a výsledný efekt zaručuje prodyšnost, nepromokavost a lehkost oděvu, který dokáže fungovat i v obtížných podmínkách. Jedinečné modely značky Sportalm jsou považovány za opravdovou „ski-couture“ a hodí se nejen na sjezdovku, ale i do ski baru a do města.

Oblečení firmy Sportalm se dělí na 3 módní kolekce

EMOTION je určena zejména pro volný čas. Tato kolekce představuje elegantní životní styl a nekonečnou ženskost. Ať se rozhodnete jít na golf, tenis nebo si vyjít do města určitě si vyberete z nové sportovní kolekce, která zaujme svou originalitou a barevnou škálou: zelená, tyrkysová, korálová, růžová, lila…. Pokud inklinujete k střídmějším barvám, Sportalm Vám nabídne i elegantní tlumenější barvy. Význam slova E-motion kolekce plně vystihuje!

SKI Fashion - Nejúspěšnější kolekce značky SPORTALM. Je určena lyžařům. Není potřeba dále zmiňovat luxusní komplety na lyže.

COUNTRY Fashion - inspirována rakouským folklorem, tradiční kroje, šněrovačky


Nejsme eshop, ale zboží je možné zaslat na dobírku.

Nacházíte se na webu luxusní značky Sportalm v Praze. Můžete si v pohodlí domova prohlédnout nové kolekce, které Vám rádi ukážeme osobně v buticích.

Sportalm je značka, která vyžaduje nejen osobní přístup k zákazníkům formou full servisu, ale i výběr oděvů na úrovni se skleničkou Prosseca. Žádný počítač není schopen dokonale prezentovat design, materiál, kvalitu střihu či barevné provedení reálného kousku na ramínku. Opravdu neváhejte a přijďte se podívat na zboží, které Vás zde zaujalo, nebudete litovat!

Pokud byste, přes tyto výhody osobní návštěvy butiku, chtěli zboží zaslat na dobírku, protože jste zdaleka a nemáte cestu do Prahy, můžeme se na této službě domluvit.

 
2018 Fashiongallery Group
Tvorba www Neofema s.r.o.
Doporučujeme:   Hotel Kampa Garden Hotel Villa Gloria Golf tehovec
 

SPORTALM SHOP, Týn 2 - Ungelt, 110 00 Praha 1, ungelt@fggroup.cz, tel.: +420 224 895 813
SPORTALM by FASHION GALLERY GROUP s.r.o., OC Arkády Pankrác, Na Pankráci 86, 14000 Praha 4, pankrac@fggroup.cz, tel.: +420 225 111 545